Horoskop Walentynkowy

//Horoskop Walentynkowy

 

WODNIK
Uran zawładnie domatorskim i ciepłym Wodnikiem i wywróci jego ustatkowane życie do góry nogami. Drogi Wodniku – nie obawiaj się – ta pozycja może wnieść wiele radości w Twoje życie. Pamiętaj, że Planety bardzo Ci teraz sprzyjają i pchają Cię do przodu nawet jeśli wcale teraz tego nie chcesz. Nowe znajomości, niespodziewane wyjazdy, niezapowiedziane wizyty – poradzisz sobie ze wszystkim. Wypatruj na horyzoncie pijanej w sztos Panny – jesteście sobie zapisani w gwiazdach…albo i nie.

 

RYBY
To będzie ciężki okres dla Ryb. Dopadnie Cię Twoja przeszłość – stare fotografie w Crocsach. To niestety rzuci cień na Twoje relacje z płcią przeciwną. Walentynki dla Ryb samotnie upłyną słodkim winem i gorzkimi łzami. Możesz spróbować zagadać do Strzelca – ten nigdy nie był specjalnie wybredny.

 

BARAN
Barany przekonane są o swojej nieomylności. Tym razem przekonanie to nie zwiedzie ich na manowce -to dziwne pieczenie okaże się mieć swoje źródło dokładnie tam gdzie myśleli. Pocieszenia i lekarstwa szukaj u Panny. Jej desperacja i pełna apteczka przyniosą ulgę w najczarniejszej godzinie.

 

BYK
Stateczne i pewne siebie Byki niezależnie od stanu cywilnego mają teraz szansę stracić dla kogoś głowę. Zerknij przychylniej na ludzi dookoła, tylko nie gap się za długo na swoje odbicie w lustrze- Twój autoerotyzm kosztował Cię wiele lat terapii- czy na pewno chcesz do tego wracać? Największe szczęście przyniesie Ci bliższy kontakt ze Strzelcem, pod warunkiem, że przygotujesz się na wysokie koszta tej znajomości.

 

BLIŹNIĘTA
Drogie Bliźnięta Wasz dualizm tym razem dla odmiany może przynieść jakieś korzyści (pomijając dożywotni „apartament” w Lublińcu). Dopuść tego dnia swoje dwie natury do głosu a Twój partner w końcu otrzyma szansę na wymarzony trójkąt. Jeśli nie jesteś w stałym związku zerknij przychylnie na Ryby i Wagi – a najlepiej na oba znaki na raz. Sześć osobowości w trzech ciałach – to dopiero będzie impreza.

 

RAK
Już od roku romantyczne Raki przygotowywały wszystko pod TEN jeden dzień. Teraz rzucą się w wir walentynkowych przygotowań tak mocno, że nawet nie zauważą kiedy ich partner/partnerka wylądują z Koziorożcem na Smolnej. Czasem mocniejsze wrażenia przyciągają bardziej niż kolacja z czternastu dań.

 

LEW
Lwy ogromnie cenią sobie rozmowy o cielesnych przyjemnościach i zwykle na rozmowach temat się u nich kończy. Tym razem może być inaczej. Ostrz sobie pazury nie na jedną a na kilka walentynkowych zdobyczy. Zdesperowanych samotników wyjątkowo wielu jest w tym roku wokół Ciebie. Uważaj tylko żeby nie zanudzić wszystkich na śmierć 

 

PANNA
Znudzona wiecznie uporządkowanym życiem Panna rzuci wszystko w cholerę i pójdzie w tango. Bliskie otoczenie jeszcze przez kolejny rok będzie żyło wspomnieniami jej ekscesów z tego krótkiego okresu. Radość z nowego stylu życia nie potrwa jednak zbyt długo. Razem z kacem nadpłynie opamiętanie i co gorsza wróci też pamięć. Planowana wycieczka do Las Vegas z szalonym Wodnikiem raz na zawsze może zmienić Twój stan cywilny. Po pannie nie zostanie śladu.

 

WAGA
Najwięksi esteci w całym zodiaku – Wagi – będą w tym miesiącu pod silnym wpływem tranzytu Urana. Wróży to ogromną rewolucję w ich życiu. Wagi przestaną w końcu tłumaczyć swoją fanatyczną obsesję porządku lekkim pedantyzmem i pogodzą się z Aspergerem. Mają też szansę zmienić swój stan cywilny, o ile odważą się choć na chwilę opuścić zacisze swoich czterech ścian. No chyba, że akurat sąsiad – Skorpion wpadnie oddać chomika – wtedy drogie Wagi przygotujcie się na jazdę bez trzymanki.

 

SKORPION
Mistyczne Skorpiony mają teraz szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki. Niestety większość z nich ma wolę Kosmosu w głębokim poważaniu i woli skupić się na czymś bardziej pożytecznym -nauce gry na ukulele, sklejaniu modeli brutalistycznych budynków czy tresowaniu chomika sąsiada. Jeśli Twój sąsiad przypadkiem jest spod znaku Wagi możesz swoje treserskie umiejętności wypróbować także na nim. To może być początek pięknego, choć czasem bolesnego związku. 

 

STRZELEC
Wiecznie optymistycznemu Strzelcowi przyda się teraz jego umiejętność odnajdywania radości w otaczającym go świecie. Ma szansę zostać pocieszycielem wielu dusz…i ciał. Jeśli jest w stałym związku możliwe, że dowie się, że związek ten składa się z więcej niż dwóch osób i nie mam tu na myśli powiększenia się rodziny. Jeśli jest na etapie poszukiwań warto żeby podjął ryzyko i spróbował nowych możliwości. Tak czy inaczej dla Strzelca szykuje się naprawdę gorący okres.

 

KOZIOROŻEC
Praktyczny i mało romantyczny Koziorożec dzięki ascedentowi w Skorpionie pozwoli sobie dzisiaj na prawdziwe szaleństwo i dzikość serca. Tym razem nie włoży koszuli w spodnie! Wypuść węża z kieszeni i ruszaj w rajd po klubach. Jeśli drogi Koziorożcu nie jesteś jeszcze w związku miej oczy szeroko otwarte – w okolicy grasuje Lew spragniony paru głębszych.

1 Comment

  • Jak nie czytam wychodzi, że wszystko zmierza w złą stronę ?

    Gośka 14.02.2018

Leave a comment

Your email address will not be published.

Zostaw mi swój e-mail. Wspierajmy się nawzajem!

NoSpam & MuchLove

PLN Złoty polski
EUR Euro