Prezentownik świąteczny według Żony Johna!

//Prezentownik świąteczny według Żony Johna!

Jak byłam mała, chodziłam na zajęcia plastyczne do Pani Kasi Kullmann, w której mieszkaniu nie było ani kawałka pustej ściany i tydzień w tydzień, zanim doszłam do stanowiska pracy, skrupulatnie oglądałam każdy szczegół, na każdym obrazie. Tak mi się to spodobało, że dążę do takiego właśnie “zaćkania” sobie mieszkania obrazami. Szczęście w nieszczęściu, mieszkam w bloku z żel betonu, gdzie bardzo trudno wierci się dziury :p

Wracając do prezentownika, zrobiłam go, bo od 2 dni jestem blogerką, Święta już tuż tuż, plus niektóre piękne i niepowtarzalne prace można kupić już od 150 zł, przez co zachęcam do zapoznania się ze stronami i profilami malarzy z mojej Top 5. Pięć ostatnio ulubionych przeze mnie artystów to w większości babeczki. Wszystkie super, mam nadzieję, że nie obrażą się jeżeli jedynego mężczyznę w rankingu umieszczę na początku, po prostu obiecałam Filipowi, że nie spocznę dopóki ktoś nie kupi od niego tych pięknych Mord.

 

Prace Filipa Sobierajskiego
IG: filip.sobierajski

Wspaniały artysta, super fajny człowiek, którego czasem nawiedza strzyga. Technikę jakiej używa nazywam malarskim MMA. Jest farba akrylowa, sprey, emulsja, czasem kawałek kartonu, lub szmaty. W dziwny sposób, klimatem obrazy te przypominają mi prace Tadeusza Kantora, co jest super, bo jestem fanką.

Prace Marty Nadolle
IG: marta_nadolle

Prace Marty Nadolle poznałam dzięki Filipowi i w tym roku zorientowałam się, że dwa lata temu pisałam do artystki, w sprawie kupna obrazu, co utwierdza mnie w przekonaniu, że w moim przypadku prace te są hipnotyzujące, szczególnie jeżeli chodzi o technikę, jest wyjątkowo oryginalna.

 

 

Prace Oli Carson
IG: cultureofexecution

Pozostając przy pracach “wciągających”, niektóre z prac Oli Carson mam zapisane na telefonie i jak potrzebuję to wyciągam telefon i je oglądam, kolejna super oryginalna technika, która powstała z połączenia ołówka, cienkopisu i flamastrów. Koniecznie kliknijcie w link, bo obrazy Oli Carson są poruszające.

 

 

Elwira Gocławska
IG: e.goclowska

Serię Bandytek znalazłam na Instagramie, bardzo mi się spodobały, są sexy i cool, a do tego bardzo uniwersalne. Powstają nieustająco od 9 lat. Są to pojedyncze, nienakładowe sztuki, sygnowane na odwrocie, dlatego śpieszcie się, żeby ktoś nie wykupił wam waszej Bandytki.

 

 

Richie Acapulco
IG: richieacapulco

Richie Acapulco można spotkać na targach, tych związanych z papierem lub tych związanych z grafikami. Główna technika w jakiej wykonuje prace to sitodruk i wykonuje go na pięknych, czasem bardzo starych i oryginalnych papierach. Robi też litografię i lisografię. Zajrzyjcie koniecznie na profil artystki, bo ma też dużo pięknych bardzo kolorowych prac.

 

 

Czy macie już prezenty czy nie, czy są fajne czy nie, pamiętajcie Święta to czas dla duszy, dobrze jest się wyluzować, a w ostatniej chwili można zrobić coś ładnego z papieru np. ozdobę na choinkę, jest szansa że obdarowywany doceni, ja bym doceniła 🙂

Jan Krzątkowski “Urzędnik” (zabawka na choinkę)

No comments yet.

Leave a comment

Your email address will not be published.

Zostaw mi swój e-mail. Wspierajmy się nawzajem!

NoSpam & MuchLove

PLN Złoty polski
EUR Euro